Shanghai Beyond Machinery Co, Ltd

Geleceği Değiştirmek İçin Daha İyi Güvenilirlik ve Daha İyi Kalite!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Certifications
iyi kalite UHT Süt İşleme Hattı satış için
iyi kalite UHT Süt İşleme Hattı satış için
Customers Reviews
I am the person, who has done the trials/production using the Pineapple crusher. So far the crusher has worked very well!

—— Erik Steen Hansen of Denmark

You are always welcome. Glad to work with your company and employees.

—— Director Gerelkhuu of Mongolia

Ben sohbet şimdi

Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd

1 2 3 4 5 6
Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd
workshop

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : ÖTESİNDE
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : 30000000-50000000
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 30% - 40%
Certificate: ISO 90001, SGS, TUV,CE
Patent: Orange Juice and pulp separating system
Patent: debittering and deacidification equipment for orange juice
Shanghai Beyond Machinery Co, Ltd, esas olarak sağlıklı ekipman alanlarda yapan kurumsal gelişen bir profesyonel teknolojidir. Ar-Ge, prosedür tasarım hizmeti, anahtar teslimi proje, ekipman imalatı, montaj, devreye alma ve eğitim ile birlikte firmamız meyve ve sebze suyu, süt ürünleri ve meşrubat, et ve kemik gibi gıda endüstrisinde yaygın olarak kullanılan anahtar teslimi projeler konusunda uzmanlaşmıştır. , yumurta ürünü vb. ve diğerleri de ilaç ve ince kimyasalları içermektedir. Beyond, gelişmiş uluslararası teknoloji ve prosedürleri tanıtmak ve bunlara öncülük etmek için öncülük etmiş, endüstrinin sağlıklı ve düzgün bir şekilde gelişmesine etkili bir şekilde baskı yaparak, endüstri içinde derin iletişim ve işbirliğini sürekli yenileyip pozitif yönde desteklemektedir.

Dürüstlük, pratiklik, yenilikçilik, mutluluk Beyond'un şirket kültürü, pratik açıdan zengin olan pek çok mükemmel mesleki teknik yetenekleri topladı. Taktik yönetimi ve ileri yenilikleri olan baskın ekip, ÖNCEKİ için mükemmel ürün kalitesini elde etmektedir. Şangay Beyond Makineleri sıcak yeni ve eski müşterilerimiz firmamız ziyarete gelmek edilir. Teşekkür ederim!

Şirket Geliştirme Tarihi:

2005 yılında, Şanghay Beyond Machinery Co, Ltd CEO'nun lideri Bay Hu tarafından kuruldu.

2006 yılında Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd, Yinchuan Ningxia, Çin'deki Xia Jin Süt Co, Ltd için "300T / D Sıvı Süt Üretim Hattı ve 200T / D Süt Tozu Hattını" başarıyla tamamladı.

2007 yılında, BEYOND, Fengxian ili Şanghay'daki yeni fabrikaya taşındı ve Yunnan Ders Süt Endüstrisi Ltd. Şti. Için "100T / D süt üretim hattı tadilat projesi" ve "Jia Yuan Dairy Co için 300T / D Sıvı süt üretimi hattı" nı başarıyla tamamladı. ., Ltd Henan, Çin'de.

2008'de, BEYOND, denizaşırı pazarı keşfetmeye başladı ve ilk soya yoğurt üretim hattını Avustralya'ya başarıyla ihraç etti.

BEYOND, 2009 yılında Meyve ve Sebze İşleme İşlemleri Yaptırmaya Başladı ve Hebei CangHuaYuan Biological Food Co., Ltd için "3T / H konsantre tarih suyu üretim hattı" ve An Yuan Meyvesi için 10 ton / h narenciye işleme hattı yaptı. Co, Jiangxi Province, Çin ltd.

BEYOND, 2010 yılında, Çin'in ilk büyük ihracatı yapılan narenciye hattı olan Batı Afrika'nın Gana'ya 35 ton / H turuncu işleme hattı komple bir projeyi ihraç etti.

BEYOND, 2013 yılında Çin'deki Tasly Holding Group için "en büyük tam otomatik Pu'er çay içeceği üretim hattı" nı üretti; ve Chai Ying Agro-pastoral Group Co., Ltd için KaiFeng, Çin'de "kemik çorbası ve sos işleme hattı" üstlendi.

2014 yılında, BEYOND, HuNan Eyaleti, Çin'deki Jiapin Fine Taste Biotechnology Co., Ltd için "Kemik çorbası ve tavuk tozu özü üretim hattı" projesini başarıyla tamamladı ve ayrıca Bing Zhi Lang için tam otomatik areca katechu ön tedavi hattını bitirdiler Food Co, Ltd HuNan ilinde, Çin'in ilk örneğidir.

2015 yılının Ocak ayında BEYOND, Çin'in Şangay şehrindeki Jinshan bölgesinde yeni fabrikaya taşındı ve büyümeye devam etti.

2017 Mayıs'ında, BEYOND, Guizhou'daki en büyük Kivi meyve suyu ve içecek işleme tesisini üstlendi.

İletişim bilgileri
Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Cindy Qian

Tel: 86-021-57172333-8606

Faks: 86-021-57172728

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)