Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd

  • Çin Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd şirket Profili
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar: ÖTESİNDE
No. Çalışanları: 200~300
Yıllık satış: 30000000-50000000
Yıl kurulan: 2005
İhracat p.c: 30% - 40%

Giriş

Shanghai Beyond Machinery Co, Ltd, özel bir iş olarak 2005 yılında başladı, özel bir teknoloji odaklı makine imalatı kuruluştur. Beyond, süt, içecek, dondurma, meyve ve sebze, biyo-mühendislik, kimya ve ilaç gibi sıvı gıda üretim hatları için tasarım, üretim, kurulum ve devreye alma anahtar teslimi projelerde uzmanlaşmıştır.

Birçok yurtiçi ve yurtdışı Işık Sanayi veya bilimsel araştırma kurumlarıyla işbirliği yaparak, ileri teknolojilerini emip daha sonra daha iyi yeni proses teknikleri geliştirmeye devam ederek, şu anda sıhhi tank, tencere, konteyner, ısıtıcı, soğutucu, sterilizatör her türlü konuda uzmanlaşmış bulunuyoruz , konsantratör, pompa ve diğer boru ve fittings.The ekipmanları HACCP, QS ve GMP gibi meyve suyu, Süt, Eczane, biyo-kimyasal göreceli standartlarına uygundur.

Çalışanlarımızın ortak çabalarının yıllar boyunca, makine sanayi pazarında yüksek payı elde var ve kendimizi endüstride bazı popülerlik orta ölçekli bir girişim haline gelmiştir. Bilimsel araştırma, teknik geliştirme, üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmet birleşimlerini birleştirerek kendimizi ISO 9001 kalite güvence sistemine uygun olarak tutuyoruz.

Üretim yelpazesi:

Çeşitli Meyve ve Sebzeler İçin İşleme Makineleri

Konveyör ve Asansör Serisi

Yıkayıcı ve sıralayıcı serisi

Pulper ve kırıcı serisi

Evaporatör ve deaeratör serisi

Paslanmaz çelik tanklar serisi

CIP temizleme serisi

Kasa yıkama makinesi

Çeşitli Meyve ve Sebze Üretim Hatları

Portakal, limon, pomelo, greyfurt vb. Turunçgil işleme hattının komple birimi.

Çin tarihinin bütün birimi / Hünnap ve ala ağaç işleme hattı

Deniz boğazı işleme hattının komple birimi

Şeftali / kayısı ve erik işleme hattının komple birimi

Ananas / mango ve diğer tropikal meyveler işleme hattının komple birimi

Domates işleme hattının komple birimi

Elma / armut işleme hattının komple birimi

YÖNETİM FELSEFEMİZ:

Kalitenin itibarı;

Samimiyetten güven;

Uzmanlıktan övünme;

Yenilikten kalkınma;

Kurumsal fayda kaynaklı sosyal yardım;

KURUMSAL KÜLTÜRUM

Müşteri odaklı: Müşteri ihtiyaçlarını aşarak başarıya ulaşmaya çalışıyoruz. Birinci sınıf müşteri hizmetleri sunmak için müşteri gereksinimlerini açık bir şekilde anlama üzerinde duruyoruz. Formül geliştirme ve ürün imalatı yoluyla yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunuyoruz. Satış sonrası servis ve teknik destek sunarak taahhütlerimizi yerine getiriyoruz. Her seferinde müşterilerle olan temas, müşteri memnuniyetini kazanmamız ve yeni iş fırsatı yaratmamız için bir fırsattır.

Dürüst Operasyon:

Bir şirket ve bir birey olarak, her zaman doğru olanı yaparız. Dürüst olmak gerekirse, ticari faaliyetler için temel ilkedir. Davranış ve iş dünyamızda dürüst davranırız. Dürüstlük, şirketimizdeki hayatla aynı önemi taşıyor ve bu değer sistemi her zaman bizim tarafımızdan her zaman en üst düzeyde bir hedef olarak yerleştirildi. Anlaşmalarımıza ve sözleşmelere saygı duyuyoruz ve iletişimde yüksek dürüstlüğü önemsiyoruz. Meslektaşları, müşterileri, tedarikçileri, yatırımcıları ve bankaları ile olan ilişki, açıklık ve ortak menfaat arayışı temelinde oluşturulmuştur. Sorumluluk duygumuz, çalışma ortamı ve atmosferi gözetmek ve profesyonelce atfedilen herkesin stilini ortaya çıkarmak için geçerlidir.

Taahhüt Onurlandırılması: Müşterilerimize tatmin edici ürünler ve hizmetler, tedarikçilere layık itibar, yatırımcılara ideal geri dönüşler, personel için yaygın tanıtım ve ortak kalkınma fırsatı ve topluma iyi sosyal faydalar sağlamayı taahhüt ediyoruz. Taahhütleri yerine getirmek, başarının tek kriteridir.

Yönetimden Gelişim: Maksimum faydanın bilimsel yönetimden kaynaklandığını aklınızda bulunduruyoruz. Sadece yetenekli yöneticilere ve ileri yönetim felsefesine başvurarak, sürekli kurumsal yönetim düzeyini artırabiliriz. Ve sadece firmamızın özelliklerini birleştirerek, firmamızın özelliklerine uygun bilimsel ve ayırt edici yönetim sistemi seti oluşturmak için öfkeli rekabetçi pazarda yenilmez kalabiliyoruz.

Duraklatıcı İyileştirme: Ürünler, hizmet, personel eğitimi ve yönetimi açısından ne büyük başarı elde ettiğimiz önemli değil, her zaman yeni bakış açılarını ve daha iyi çalışma biçimlerini benimseme yolunda kendilerini daha iyi hissettirmeye ve sorumluluklar ve riskler sonuçlandı. Çalışanlarımız, bireylerin başarısı ve şirketin mükemmeliğini başarmak için günlük reform çalışmalarının coşkusunu ve günlük işteki susuzluğu tutmak ve iş deneyimlerini meslektaşlarıyla paylaşmak için teşvik ediyoruz.

İnsanlara Yönelik : Mesleki, kariyer düşüncesine sahip, kooperatifçi ve girişimci personel BEYOND gelişiminin temelini oluşturmaktadır. Ve tüm personelin, kendine bağımsızlığını ve yaratıcılığını mükemmel ve son derece etkili ilham ve kısıtlama sistemi oluşturarak tam olarak yerine getirmesini sağlıyor ve "Yeterlilik yetenekleri belirliyor, kompozisyon yeteneği yaratıyor, yetenekleri değerlendiriyor başarıları" kavramlarını kullanmaya koyuyor.

Becerileri Göreve Göre ve Uygun Pozisyonlara Göre Görevlendirmek: "Yetenekleri Göreve Uygun Pozisyonlara Göre Atamak", yani yalnızca uygun pozisyonlara uygun yetenekleri atamakla kalmaz, aynı zamanda "Yetenekleri bilin, yetenekleri tolere edin, yetenekleri kullanın ve yetenekleri geliştirin" "Ve" H-desenli "yetenek geliştirme yolu ile yetenekler için gelişim yönelimi tasarlamak.

Gelişmiş equipmentd: Gelişmiş otomatik üretim ekipmanları, Polonyalı boru hattı çalışması, birinci sınıf kalite göster. Teknik uzman doğrudan istikrarlı ve güvenilir ürün garanti etmek için üretim katılır. Kaliteli mal bilinci ve sürekli endüstri ürünleri üreten her geçen gün her yeni günde ekipmanlarımızı değiştiririz. Dünyada ne gibi değişiklikler olursa olsun, kusursuzluk için çaba sarf etmek bizim değişmez ruhumuzdur.

Geçmiş

Shanghai Beyond Machinery Co, Ltd, esas olarak sağlıklı ekipman alanlarda yapan kurumsal gelişen bir profesyonel teknolojidir. Ar-Ge, prosedür tasarım hizmeti, anahtar teslimi proje, ekipman imalatı, montaj, devreye alma ve eğitim ile birlikte firmamız meyve ve sebze suyu, süt ürünleri ve meşrubat, et ve kemik gibi gıda endüstrisinde yaygın olarak kullanılan anahtar teslimi projeler konusunda uzmanlaşmıştır. , yumurta ürünü vb. ve diğerleri de ilaç ve ince kimyasalları içermektedir. Beyond, gelişmiş uluslararası teknoloji ve prosedürleri tanıtmak ve bunlara öncülük etmek için öncülük etmiş, endüstrinin sağlıklı ve düzgün bir şekilde gelişmesine etkili bir şekilde baskı yaparak, endüstri içinde derin iletişim ve işbirliğini sürekli yenileyip pozitif yönde desteklemektedir.

Dürüstlük, pratiklik, yenilikçilik, mutluluk Beyond'un şirket kültürü, pratik açıdan zengin olan pek çok mükemmel mesleki teknik yetenekleri topladı. Taktik yönetimi ve ileri yenilikleri olan baskın ekip, ÖNCEKİ için mükemmel ürün kalitesini elde etmektedir. Şangay Beyond Makineleri sıcak yeni ve eski müşterilerimiz firmamız ziyarete gelmek edilir. Teşekkür ederim!

Şirket Geliştirme Tarihi:

2005 yılında, Şanghay Beyond Machinery Co, Ltd CEO'nun lideri Bay Hu tarafından kuruldu.

2006 yılında Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd, Yinchuan Ningxia, Çin'deki Xia Jin Süt Co, Ltd için "300T / D Sıvı Süt Üretim Hattı ve 200T / D Süt Tozu Hattını" başarıyla tamamladı.

2007 yılında, BEYOND, Fengxian ili Şanghay'daki yeni fabrikaya taşındı ve Yunnan Ders Süt Endüstrisi Ltd. Şti. Için "100T / D süt üretim hattı tadilat projesi" ve "Jia Yuan Dairy Co için 300T / D Sıvı süt üretimi hattı" nı başarıyla tamamladı. ., Ltd Henan, Çin'de.

2008'de, BEYOND, denizaşırı pazarı keşfetmeye başladı ve ilk soya yoğurt üretim hattını Avustralya'ya başarıyla ihraç etti.

BEYOND, 2009 yılında Meyve ve Sebze İşleme İşlemleri Yaptırmaya Başladı ve Hebei CangHuaYuan Biological Food Co., Ltd için "3T / H konsantre tarih suyu üretim hattı" ve An Yuan Meyvesi için 10 ton / h narenciye işleme hattı yaptı. Co, Jiangxi Province, Çin ltd.

BEYOND, 2010 yılında, Çin'in ilk büyük ihracatı yapılan narenciye hattı olan Batı Afrika'nın Gana'ya 35 ton / H turuncu işleme hattı komple bir projeyi ihraç etti.

BEYOND, 2013 yılında Çin'deki Tasly Holding Group için "en büyük tam otomatik Pu'er çay içeceği üretim hattı" nı üretti; ve Chai Ying Agro-pastoral Group Co., Ltd için KaiFeng, Çin'de "kemik çorbası ve sos işleme hattı" üstlendi.

2014 yılında, BEYOND, HuNan Eyaleti, Çin'deki Jiapin Fine Taste Biotechnology Co., Ltd için "Kemik çorbası ve tavuk tozu özü üretim hattı" projesini başarıyla tamamladı ve ayrıca Bing Zhi Lang için tam otomatik areca katechu ön tedavi hattını bitirdiler Food Co, Ltd HuNan ilinde, Çin'in ilk örneğidir.

2015 yılının Ocak ayında BEYOND, Çin'in Şangay şehrindeki Jinshan bölgesinde yeni fabrikaya taşındı ve büyümeye devam etti.

2017 Mayıs'ında, BEYOND, Guizhou'daki en büyük Kivi meyve suyu ve içecek işleme tesisini üstlendi.

Hizmet

Müşteriler için Tasarım Çalışması:
(1) Akış Şeması İşleme;
(2) Yerleşim Atölyedeki Tüm Ekipmanlar;
(3) Malzeme Boruları CIP Boruları Çap, akış oranı ve koşu
yönü;
(4) Güç Boru dizaynı, buhar boruları, buzlu su boruları, su dahil
atölyede sistem ve basınçlı hava sistemleri;
(5) Elektrik dağıtım sistemi ve kablo kanalı yerleşimi;
(6) Boru Parantezleri Yerleşim tasarımı;
(7) Ekipman listesi ve Özellikleri;
(8) Tüm atölye için Enerji Tüketimi;
(9) Atölyede Su Temini ve Drenajı;
(10) Tüm Ekipmanların Yükleme Gereksinimleri;
(11) Diğer İlgili Tesisler Tasarımı ve Rehberliği;

Tüm işleme hattı için 3D tasarım

Müşterilerin ihtiyaç duyduğu anahtar teslimi projelerin sağlanması:

Ekibimiz

Mesaj bırakın