Shanghai Beyond Machinery Co, Ltd

Geleceği Değiştirmek İçin Daha İyi Güvenilirlik ve Daha İyi Kalite!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd

Certifications
iyi kalite UHT Süt İşleme Hattı satış için
iyi kalite UHT Süt İşleme Hattı satış için
Customers Reviews
I am the person, who has done the trials/production using the Pineapple crusher. So far the crusher has worked very well!

—— Erik Steen Hansen of Denmark

You are always welcome. Glad to work with your company and employees.

—— Director Gerelkhuu of Mongolia

Ben sohbet şimdi

Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd

1 2 3 4 5 6
Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd
workshop

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : ÖTESİNDE
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : 30000000-50000000
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 30% - 40%
Certificate: ISO 90001, SGS, TUV,CE
Patent: Orange Juice and pulp separating system
Patent: debittering and deacidification equipment for orange juice
Shanghai Beyond Machinery Co, Ltd, özel bir iş olarak 2005 yılında başladı, özel bir teknoloji odaklı makine imalatı kuruluştur. Beyond, süt, içecek, dondurma, meyve ve sebze, biyo-mühendislik, kimya ve ilaç gibi sıvı gıda üretim hatları için tasarım, üretim, kurulum ve devreye alma anahtar teslimi projelerde uzmanlaşmıştır.

Birçok yurtiçi ve yurtdışı Işık Sanayi veya bilimsel araştırma kurumlarıyla işbirliği yaparak, ileri teknolojilerini emip daha sonra daha iyi yeni proses teknikleri geliştirmeye devam ederek, şu anda sıhhi tank, tencere, konteyner, ısıtıcı, soğutucu, sterilizatör her türlü konuda uzmanlaşmış bulunuyoruz , konsantratör, pompa ve diğer boru ve fittings.The ekipmanları HACCP, QS ve GMP gibi meyve suyu, Süt, Eczane, biyo-kimyasal göreceli standartlarına uygundur.

Çalışanlarımızın ortak çabalarının yıllar boyunca, makine sanayi pazarında yüksek payı elde var ve kendimizi endüstride bazı popülerlik orta ölçekli bir girişim haline gelmiştir. Bilimsel araştırma, teknik geliştirme, üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmet birleşimlerini birleştirerek kendimizi ISO 9001 kalite güvence sistemine uygun olarak tutuyoruz.

Üretim yelpazesi:

Çeşitli Meyve ve Sebzeler İçin İşleme Makineleri

Konveyör ve Asansör Serisi

Yıkayıcı ve sıralayıcı serisi

Pulper ve kırıcı serisi

Evaporatör ve deaeratör serisi

Paslanmaz çelik tanklar serisi

CIP temizleme serisi

Kasa yıkama makinesi

Çeşitli Meyve ve Sebze Üretim Hatları

Portakal, limon, pomelo, greyfurt vb. Turunçgil işleme hattının komple birimi.

Çin tarihinin bütün birimi / Hünnap ve ala ağaç işleme hattı

Deniz boğazı işleme hattının komple birimi

Şeftali / kayısı ve erik işleme hattının komple birimi

Ananas / mango ve diğer tropikal meyveler işleme hattının komple birimi

Domates işleme hattının komple birimi

Elma / armut işleme hattının komple birimi

YÖNETİM FELSEFEMİZ:

Kalitenin itibarı;

Samimiyetten güven;

Uzmanlıktan övünme;

Yenilikten kalkınma;

Kurumsal fayda kaynaklı sosyal yardım;

KURUMSAL KÜLTÜRUM

Müşteri odaklı: Müşteri ihtiyaçlarını aşarak başarıya ulaşmaya çalışıyoruz. Birinci sınıf müşteri hizmetleri sunmak için müşteri gereksinimlerini açık bir şekilde anlama üzerinde duruyoruz. Formül geliştirme ve ürün imalatı yoluyla yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunuyoruz. Satış sonrası servis ve teknik destek sunarak taahhütlerimizi yerine getiriyoruz. Her seferinde müşterilerle olan temas, müşteri memnuniyetini kazanmamız ve yeni iş fırsatı yaratmamız için bir fırsattır.

Dürüst Operasyon:

Bir şirket ve bir birey olarak, her zaman doğru olanı yaparız. Dürüst olmak gerekirse, ticari faaliyetler için temel ilkedir. Davranış ve iş dünyamızda dürüst davranırız. Dürüstlük, şirketimizdeki hayatla aynı önemi taşıyor ve bu değer sistemi her zaman bizim tarafımızdan her zaman en üst düzeyde bir hedef olarak yerleştirildi. Anlaşmalarımıza ve sözleşmelere saygı duyuyoruz ve iletişimde yüksek dürüstlüğü önemsiyoruz. Meslektaşları, müşterileri, tedarikçileri, yatırımcıları ve bankaları ile olan ilişki, açıklık ve ortak menfaat arayışı temelinde oluşturulmuştur. Sorumluluk duygumuz, çalışma ortamı ve atmosferi gözetmek ve profesyonelce atfedilen herkesin stilini ortaya çıkarmak için geçerlidir.

Taahhüt Onurlandırılması: Müşterilerimize tatmin edici ürünler ve hizmetler, tedarikçilere layık itibar, yatırımcılara ideal geri dönüşler, personel için yaygın tanıtım ve ortak kalkınma fırsatı ve topluma iyi sosyal faydalar sağlamayı taahhüt ediyoruz. Taahhütleri yerine getirmek, başarının tek kriteridir.

Yönetimden Gelişim: Maksimum faydanın bilimsel yönetimden kaynaklandığını aklınızda bulunduruyoruz. Sadece yetenekli yöneticilere ve ileri yönetim felsefesine başvurarak, sürekli kurumsal yönetim düzeyini artırabiliriz. Ve sadece firmamızın özelliklerini birleştirerek, firmamızın özelliklerine uygun bilimsel ve ayırt edici yönetim sistemi seti oluşturmak için öfkeli rekabetçi pazarda yenilmez kalabiliyoruz.

Duraklatıcı İyileştirme: Ürünler, hizmet, personel eğitimi ve yönetimi açısından ne büyük başarı elde ettiğimiz önemli değil, her zaman yeni bakış açılarını ve daha iyi çalışma biçimlerini benimseme yolunda kendilerini daha iyi hissettirmeye ve sorumluluklar ve riskler sonuçlandı. Çalışanlarımız, bireylerin başarısı ve şirketin mükemmeliğini başarmak için günlük reform çalışmalarının coşkusunu ve günlük işteki susuzluğu tutmak ve iş deneyimlerini meslektaşlarıyla paylaşmak için teşvik ediyoruz.

İnsanlara Yönelik : Mesleki, kariyer düşüncesine sahip, kooperatifçi ve girişimci personel BEYOND gelişiminin temelini oluşturmaktadır. Ve tüm personelin, kendine bağımsızlığını ve yaratıcılığını mükemmel ve son derece etkili ilham ve kısıtlama sistemi oluşturarak tam olarak yerine getirmesini sağlıyor ve "Yeterlilik yetenekleri belirliyor, kompozisyon yeteneği yaratıyor, yetenekleri değerlendiriyor başarıları" kavramlarını kullanmaya koyuyor.

Becerileri Göreve Göre ve Uygun Pozisyonlara Göre Görevlendirmek: "Yetenekleri Göreve Uygun Pozisyonlara Göre Atamak", yani yalnızca uygun pozisyonlara uygun yetenekleri atamakla kalmaz, aynı zamanda "Yetenekleri bilin, yetenekleri tolere edin, yetenekleri kullanın ve yetenekleri geliştirin" "Ve" H-desenli "yetenek geliştirme yolu ile yetenekler için gelişim yönelimi tasarlamak.

Gelişmiş equipmentd: Gelişmiş otomatik üretim ekipmanları, Polonyalı boru hattı çalışması, birinci sınıf kalite göster. Teknik uzman doğrudan istikrarlı ve güvenilir ürün garanti etmek için üretim katılır. Kaliteli mal bilinci ve sürekli endüstri ürünleri üreten her geçen gün her yeni günde ekipmanlarımızı değiştiririz. Dünyada ne gibi değişiklikler olursa olsun, kusursuzluk için çaba sarf etmek bizim değişmez ruhumuzdur.

İletişim bilgileri
Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Cindy Qian

Tel: 86-021-57172333-8606

Faks: 86-021-57172728

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)