Rulo yarım kesme suyu sıkacağı kısa tanıtımı

July 28, 2021
hakkında en son şirket haberleri Rulo yarım kesme suyu sıkacağı kısa tanıtımı

Ana uygulama:

 

Bu ekipman esas olarak portakal, narenciye ve diğer meyve ve sebzelerin ezilmesi ve suyunun çıkarılması için kullanılır.Gıda endüstrisinin hijyenik gereksinimlerine göre tasarlanmış, kullanımı basit, kullanımı ve bakımı kolay ve otomatik işleme hattında kullanılabilir.

 

Ana Özellikler :

 

Tüm çerçeve kaynak yapısı, iyi sertlik ve küçük titreşim ile tasarlanmış makine desteği.

Kompakt yapı, küçük taban alanı, güvenilir çalışma;Her bir bileşenin optimize edilmiş tasarımı, temizleme ve değiştirmeyi daha kolay hale getirir. Tamamı paslanmaz çelik imalat, gıda hijyen standartlarına uygundur. İşleme hattına monte edilir, düşük işçilik yoğunluğu ile otomatik üretim.

Baskı silindiri, meyveyi almak için yüzeyde çıkıntılı iğnelere sahiptir.

Baskı silindiri ve elek yarım hilal şeklindedir ve boşluk yavaş yavaş büyükten küçüğe doğru azalır, bu da hamuru iyi sıkabilir.

Meyve posası ve kabuğunun otomatik olarak ayrılması, yüksek üretim kapasitesi, ekstraksiyon silindiri ve filtrasyon ağı arasındaki boşluk, farklı ürünlere göre ayarlanacaktır. Üretim gereksinimlerini karşılar.

 

Ekipmanın bileşenleri :

 

hakkında en son şirket haberleri Rulo yarım kesme suyu sıkacağı kısa tanıtımı  0

Yukarıdaki şekilde gösterildiği gibi, ekipman esas olarak bir çerçeve, ana tahrik, tahrik, baskı silindiri, filtrasyon ağı, filtrasyon ağı ayar cihazı, tahliye vidası, besleme hunisi, tahliye hunisi vb.

 

Çalışma prensipleri :

 

 

Çıkarılmaya hazır meyve, prosedürden çıkarıcı besleme bunkerine gelir, besleme hunisinden iki sıkma silindirinin ortasına, iğne şeklindeki sıkma silindiri yüzeyi meyveyi ekstrüzyonla tutacak, ekstrüzyon işleminde kesme ile temas edecek bıçak, kesme bıçağı meyveyi keser, pres rulo dönüşü ile meyveler dönmeye devam eder, filtrasyon ağı ve posa daha fazla sıkılır, böylece posa ve soyularak daha fazla ayrılma sağlanır.

 

hakkında en son şirket haberleri Rulo yarım kesme suyu sıkacağı kısa tanıtımı  1

 
Kağıt hamuru ağdan toplama haznesine akacak ve hamur bir sonraki işleme toplama haznesinden girecek;soyma, sıkma silindiri tarafından tutulur ve dönmeye devam eder ve son olarak soyma, santrifüj kuvveti ile sıkma alanından vidalı konveyöre atılır ve ardından vida bir sonraki adıma taşınır.
 
Model ve parametreler :
 
modeli Şartname Ortalama boyut Baskı silindiri çapı Güç
GSQBZZJ-2 SUS304 malzeme, pres silindiri.filtrasyon ağı, tahrik cihazı, tahliye vidası L1900*W1280*H1850 φ320mm 3kw
GSQBZZJ-5 L2240*W1495*H2240 φ395mm 5.5kw
GSQBZZJ-10 L2500*W1800*H2650 φ485mm 8.5kw

 

Bugün rulo yarı kesme meyve suyu sıkacağı hakkında konuştuklarımızın hepsi bu kadardı.Herhangi bir sorunuz varsa lütfen Beyond servis mühendisi ile iletişime geçin.