Süt işleme hattı makine pazarı Orta Doğu'da büyük bir büyümeye sahip

May 11, 2022
hakkında en son şirket haberleri Süt işleme hattı makine pazarı Orta Doğu'da büyük bir büyümeye sahip


Profesyonel bir süt işleme hattı makine şirketi olan Beyond, yakın zamanda Orta Doğu'da 2 milyon Euro'luk bir sipariş aldı.Yerel olarak yeni bir süt fabrikası kurmaktan sorumluyuz.Bu, bu yılki birçok siparişten sadece biri.


Orta Doğu müşteri fabrikamız, raf ömrü uzatılmış süt, karışık sütlü içecekler, yoğurt, tatlılar, çeşitli yumuşak peynirler, beyaz peynirler ve yarı sert peynirler üretecektir.


Proses mühendisliği departmanımız ekipman, mühendislik tasarımı sağlar ve Nisan 2023'te tamamlanması planlanan yeni bir tesisin inşaatını denetler.

 

hakkında en son şirket haberleri Süt işleme hattı makine pazarı Orta Doğu'da büyük bir büyümeye sahip  0


Ortadoğu'da süt ürünlerine artan talep
Aynı zamanda, dış ticaret departmanımız, Türk gıda şirketleri için yeni bir süt fabrikası için proses ekipmanlarının tasarımını, üretimini ve kurulumunu özelleştirmek için 3 milyon ABD Doları'nın üzerinde bir anlaşmaya vardı.Süt fabrikası, ülkenin artan süt ürünleri talebini karşılamak için orta Türkiye'de Konya'da kurulacak.Projenin bu sonbaharda başlaması planlanıyor.
Yeni fabrikada yoğurt ve içme yoğurdunun yanı sıra duble krem ​​peynir, çedar peyniri, kaşar peyniri ve beyaz peynir, tereyağı, ultra yüksek sıcaklıkta üretilen süt, demineralize peynir altı suyu, yağsız süt tozu ve meyve suyu üretilmesi bekleniyor.Sağlayacağımız teknolojiler arasında otomatik sıcak süt işleme, taze süt işleme ve CIP (yerinde temizlik) teknolojisi;Tereyağı yapım ekipmanları;Dehidrasyon borusu buharlaştırma ve sprey kurutma teknolojisi.


Müşterilerimizin Türkiye'de verimli süt fabrikaları kurmalarına yardımcı olmak için gelişmiş gıda işleme ekipman ve teknolojimizi ve mühendislik uzmanlığımızı kullanıyoruz.


Bu yılki pazar durumundan, Orta Doğu süt pazarı canlılık dolu ve bu da yoğurt işleme hattı ve UHT süt işleme hattı dahil olmak üzere süt işleme hattı makinelerine sürekli bir talep getiriyor; bu da süt işleme makinesi üreticileri için çok iyi bir haber. teknik avantajlar ve üstün makine performansı.