[Odak] Benyou makineleri, CIPM Ulusal İlaç Makineleri Fuarı'nda harika bir görünüm elde etti

April 21, 2016
hakkında en son şirket haberleri [Odak] Benyou makineleri, CIPM Ulusal İlaç Makineleri Fuarı'nda harika bir görünüm elde etti

20 Nisan'da "CIPM 2016 Ulusal İlaç Makineleri Fuarı" Chongqing Uluslararası Fuar Merkezi'nde törenle açıldı.Shanghai Benyou Machinery Co., Ltd. ürünleriyle harika bir görüntü sergileyerek birçok misafirin ve izleyicinin ilgisini çekti.

hakkında en son şirket haberleri [Odak] Benyou makineleri, CIPM Ulusal İlaç Makineleri Fuarı'nda harika bir görünüm elde etti  0

Sergi sırasında, Shanghai Benyou Machinery Co., Ltd.'nin standı çok popülerdi ve konuklar ve müşteriler sıcak takipteydi.Standın içindeki ve dışındaki kalabalık yine fuarın yeni zirvesini başlattı!

 

hakkında en son şirket haberleri [Odak] Benyou makineleri, CIPM Ulusal İlaç Makineleri Fuarı'nda harika bir görünüm elde etti  1

Çin'in önde gelen ilaç makineleri üreticisi olan Shanghai Benyou Machinery Co., Ltd. bu sergi için tüm hazırlıklarını yaptı.Bu sergide ağırlıklı olarak biyolojik fermantasyon tankı, MVR evaporatör, otomatik CIP sistemi, kendi kendine sirkülasyonlu evaporatör ve otomatik borulu sterilizatör gibi mekanik ürünleri öneriyoruz.Aynı zamanda bu fuarda yabancı müşteriler bu ürün serilerine büyük ilgi gösterdiler ve çok şey kazandılar.Aynı zamanda fuar, şirketimizin Çin'deki ve hatta küresel ilaç endüstrisindeki gelecekteki pazar genişlemesinde de önemli bir rol oynamaktadır.


Shanghai Benyou makineleri, müşterileri merkez olarak alır, hizmetle yüksek itibar kazanır, bilim ve teknolojiyi yeniler, birinci sınıf ürünler geliştirir ve müşterilere hizmet eder.Müşterilerimiz dünyanın her yerinden, hizmetlerimiz dünyanın her yerinden geliyor!Kazanmak için güce güvenen Shanghai Benyou makineleri olağanüstü!


Bu fuar, Shanghai Benyou makineleri, size en üst teknoloji, kusursuz hizmet sistemi ve son teknoloji geliştirme vizyonu ile teknoloji getiriyor ve sektöre bir kez daha sonsuz sürprizler getiriyor!