• Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd
    Erik Steen Hansen of Denmark
    I am the person, who has done the trials/production using the Pineapple crusher. So far the crusher has worked very well!
  • Director Gerelkhuu of Mongolia
    You are always welcome. Glad to work with your company and employees.
İlgili kişi : Caroline Wang
Telefon numarası : +86-13918793199

Paslanmaz Çelik SUS304 Malzemeli Plastik Şişeleri Sıvı Pastörizasyon Cihazlarının Sanitasyona Alınması

Menşe yeri Çin
Marka adı Beyond
Sertifika CE certificate/ISO9001/SGS
Model numarası BY-MP
Min sipariş miktarı 1piece
Fiyat negotiable
Ambalaj bilgileri ihracat standart paket
Teslim süresi 60-90 gün
Yetenek temini 20 adet / ay
Ürün ayrıntıları
Adı Su Banyosu Sileceği Sterilizasyonu Makinesi Malzeme SUS304-2B paslanmaz çelik,
Kullanılan paketlenmiş jöle veya PE / PP şişelerin sterilizasyonu
Vurgulamak

süt sterilizatör makinesi

,

pastörize süt makinesi

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması
Süt Pastörizasyonu için Su Banyosu Sıyırıcı Sterilizasyon Makinesi

Su Banyosu Sileceği Sterilizasyonu Makinesi, transfer sileceği, makine gövdesi, boru sistemi, elektrik kontrol kabininden oluşan SUS304-2B paslanmaz çelikten yapılmıştır. Ürünler silindir zinciri ile sivri pozisyona aktarılabilir. Sterilizasyon zamanı, dönüştürücü dönme hızını değiştirerek düzenlenebilir. Bu makine paketlenmiş jöle veya PE / PP şişelerin sterilizasyonu için kullanılır.

Bu makine paketlenmiş jölelerin sterilizasyonu için veya

PE / PP şişeler.

Şirket tanıtımı:

Shanghai Beyond Machinery Co, Ltd, özel bir iş olarak 2005 yılında başladı, özel bir teknoloji odaklı makine imalatı kuruluştur. Beyond, süt, içecek, dondurma, meyve ve sebze, biyo-mühendislik, kimya ve ilaç gibi sıvı gıda üretim hatları için tasarım, üretim, kurulum ve devreye alma anahtar teslimi projelerde uzmanlaşmıştır.

Birçok yurtiçi ve yurtdışı Işık Sanayi veya bilimsel araştırma kurumlarıyla işbirliği yaparak, ileri teknolojilerini emip daha sonra daha iyi yeni proses teknikleri geliştirmeye devam ederek, şu anda sıhhi tank, tencere, konteyner, ısıtıcı, soğutucu, sterilizatör her türlü konuda uzmanlaşmış bulunuyoruz , konsantratör, pompa ve diğer boru ve fittings.The ekipmanları HACCP, QS ve GMP gibi meyve suyu, Süt, Eczane, biyo-kimyasal göreceli standartlarına uygundur.

Çalışanlarımızın ortak çabalarının yıllar boyunca, makine sanayi pazarında yüksek payı elde var ve kendimizi endüstride bazı popülerlik orta ölçekli bir girişim haline gelmiştir. Bilimsel araştırma, teknik geliştirme, üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmet birleşimlerini birleştirerek kendimizi ISO 9001 kalite güvence sistemine uygun olarak tutuyoruz.